Opis

Akyga® AK-FC-02 to patchcord światłowodowy jednomodowy simplex o długości 14 m. Produkt wyposażony jest w dwa złącza męskie FC/UPC. Są to konektory z korpusem gwintowanym, zapewniające stabilność oraz bardzo dobre parametry transmisyjne połączeń. Złącza tego typu są powszechnie wykorzystywane w sieciach telekomunikacyjnych. Zastosowanie patchcordów eliminuje konieczność zespawania włókien światłowodowych.

Cechy
  • Kod produktu AK-FC-02
  • Typ produktu Patchcord
  • Długość przewodu 14 m
  • Wtyczka #1 Złącze męskie FC/PC SX
  • Wtyczka #2 Złącze męskie FC/PC SX
  • Średnica rdzenia 9 μm
  • Średnica płaszcza 125 μm
  • Średnica kabla 2.0 mm
  • Powłoka kabla OFNR
  • Długość fali 1550 nm
  • Wersja złącza Simplex
  • Kolor produktu Pomarańczowy
  • Opakowanie Folia
  • Wymiary produktu (L x W x H) 150 x 200 x 10 mm
  • Wymiary opakowania (L x W x H) 180 x 250 x 11 mm
  • Waga netto 420 g
  • Waga brutto 460 g
  • Zgodność z RoHS Tak
  • Zgodność z REACH Tak
  • Kod EAN 5901720135650
  • Gwarancja 24 miesiące